• O.S.B 30.Cadde No:8 Melikgazi / KAYSERİ
  • Çalışma Saatleri : Pazartesi-Cuma 08:00 - 18:00

Hakkımızda

Haska Çelik Kapı

Hoşgeldİnİz

Hakkımızda

1996 yılında organize sanayi bölgesinde kurulmuș olan firmamız; çelik kapı, bina giriș kapıları, villa kapıları, yangın kapıları, dıș iklim kapıları, ferforjeli devirli kapılar, farklı ölçü ve sistemlerdeki proje kapıları gibi bir çok alanda üretim yapmaktadır. 21 yıldır vizyon olarak butik üretim șeklini benimsediğimiz için, müșteri memnuniyeti ve talebi odaklı üretim yapmaktayız “NEDEN HASKA?” Sorusunun cevabı bizim mevcut misyon ve vizyonumuz hakkında bilgi edinmek için en doğru kaynaktır. NEDEN HASKA? Çünkü modelde ve tasarımda sınır tanımıyoruz. Sizin hayalinizde canlandırdıklarınızı biz üretip size sunuyoruz. Evinizde güvenle uyumanızı, huzur içinde yaşamanızı garantiliyoruz. Güvenliğinizi sağlarken, estetik ve kaliteden ödün vermiyoruz. Bu yüzden 21 YILDIR DOĞRU KAPIDASINIZ...

DEĞERLERİMİZ

- İş Güvenliğini Ve İşçi Sağlığını En Üst Düzeyde Tutmak
- Çoşkulu, Özverili ve tam katılımlı ekip çalışmasını sürekli kılmak
- Tasarrufa önem vermek.
- Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak
- Sürekli iyileştirmeyi, yenilikçiliği ve müspet yönde gelişmeyi esas almak.
- Sosyal beklentilere önem vermek
- Topluma katkıda bulunan ve adil olarak tüm faaliyetlerimizde İNSAN'A DEĞER VERMEKTİR.

E-Katalog
Image

Misyonumuz

Kaynaklarımızı en etkin şekilde kullanarak, ülkemizin ihtiyaçlarını karşılamak ve gelişime katki sağlamak. Çevreye duyarlı düşük maliyetli, rekabet edilebilir kalitede en fazla stılabilir üretim yapmak, Yenilik ve gelişmelere açık, ülke ekonomisine katkıda bulunan öncü bir şirket olmaktadır.

Vizyonumuz

Firma Faaliyetlerimizi belirtmiş olduğumuz kalite politamız doğrultusunda yürütmek güvenirliğiyle, kalitesiyle ve farkıyla sektörde bir dünya markası haline gelebilmek sektörde atılan her yenilikte ve her adımda HASKA imzasının olması. Butik üretim şeklini benimseyerek özel tasarım sergilemek.

Kalite Politikamız

Mevcut üretim potansiyelimizi verimli ve etkin bir şekilde kullanmak. Her geçen gün üretim kapasitesini artırmak ve kaliteli ürünü zamanında teslim etmek stratejimizi berlirlerken müşteri istek ve beklentilerini dikkate almak. Tedarikçilerimize ve müşterilerimize çözüm ortağı olmak. Uygun zamanda ve zeminde sürekli büyüme ve gelişmeyi sağlamaktır.